Семінар та хакатон-ідей "Використання геоінформаційної системи"

Plast - National Scout Organization of Ukraine

Description Відокремленний підрозділ "Станція Ніккополь" молодіжної організації «Пласт» (національна скаутська організація України) планує провести 18-19.10 захід для молоді "Використання гео-інформаційної системи проекту "Нікополь – Місто Доброчесності".
Відбудеться семінар-лекція про можливості практичного використання геоінформаційної системи для молоді та учнів старших класів м.Нікополя, а також хакатон-ідей для подальшого розвитку системи на тему "Використання гео-інформаційної системи проекту "Нікополь – Місто Доброчесності": впровадження, подальший розвиток та створення нових підсистем".
Учасники зможуть розглянути роботу системи як з боку користувачив, так і та розробників. А під керівництвом менторів обговорять ідеї для створення нових модулів підсистеми, розроблять презентації в яких покажуть принципи як будуть працювати ці модулі.Цей захід допоможе підвищити ефективність діяльності виконавчих органів, а для жителів міста зробити отримання даних легким. Такі нові інструменти дозволять залучити громадян міста до його управління, до подальшого розвитку міста та інформаційної геосистеми.
Ментори:
- проект Kyiv Smart City
- Доступний Івано-Франківськ
- проект Карта дерев
- СофтПроLieu

Tranche d'âge 14 - 24

Niveau

Type Événement en présentiel

Date 18.10.2019    14:00 - 19:00
19.10.2019    11:00 - 18:00

Adresse пр. Трубниів 25
53200 Нікополь

Participants max. 25 Vous voulez participer ? Veuillez contacter notre responsable local.

La participation est gratuite
Les prix Meet and Code "Community"

Contact Plast - National Scout Organization of Ukraine Site web: https://www.facebook.com/events/2438822269730835
Adresse e-mail du contact: maisterniamista.nik@gmail.com

Partager sur les réseaux sociaux