Mykolayiv meets IT

Запорізька Обласна Молодіжна Організація Глухих "Наше щасливе життя"

Beschreibung Освітньо-практичний міні-форум для підлітків і молоді "Mykolayiv meets IT" планується організувати та провести на високому рівні як великий комплексний освітньо-практичний захід: тренінги з навчання свідомої молоді з числа активних старшокласників, громадківців і покращувачів найближчих до Миколаєва ОТГ створювати/писати власні сайти на HTML, знаходити онлайн нові можливості з позитивного перетворення навколишнього середовища, місцевий ярмарок ІТ- курсів й організацій, практичні майстер-класи з 3D-моделювання та створення й керування "розумними будинками" та "розумними фермами" (IoT), живе спілкування з обміном корисним досвідом з іменитими веб- та гейм- розробниками з сектору фрілансу, комерційних і державних структур.

Захід відбуватиметься за інформаційно-організаційної підтримки ряду власних постійнопартнерських громадських організацій міста Миколаєва [спільно з якими реалізовано в Миколаєві вже з десяток спільних проектів]Veranstaltungsort

AWARD

Stimmen:
Position:

Altersgruppe 16 - 24

Schwierigkeitsgrad

Typ Offline-Event

Datum 06.10.2018    12:30 - 19:00

Adresse пр.Богоявленський 319А
54000 Миколаїв

Max. Teilnehmerzahl 45 Sie möchten am Event teilnehmen? Dann kontaktieren Sie bitte den unten genannten Ansprechpartner.

Die Teilnahme ist kostenlos.
Meet and Code Award Keine Teilnahme am Award

Kontakt Запорізька Обласна Молодіжна Організація Глухих "Наше щасливе життя" Website: -
E-Mail des Ansprechpartners: zpfestival@gmail.com

Auf Social Media teilen