Newsletter

Триденний марафон “Програмувати - це легко!"

NGO Cultural Dialogue

Beschreibung В рамках марафону заплановані такі заходи:
1.Семінар "Безкоштовні інструменти, матеріали та пропозиції для юних програмістів від лідерів індустрії" про те, як отримати ліцензії на програмні продукти, як зареєструватись в академічних програмах вендорів, де отримати допомогу та безкоштовні матеріали для навчання програмуванню.
2.Семінар "GitHub - це не просто хостинг коду! Можливості та інструменти платформи" про те, як розмістити на GitHub сайт проекту, блог чи вікі, як керувати проектом або навчатись з GitHub, які є програми для студентів та школярів, як отримати потрібні ліцензії.
3. Семінар "Хочете працювати з кодом ефективно? З GitKraken це просто!" про те, як отримати безкоштовну студентську PRO-ліцензію, де отримати допомогу та навчальні матеріали, на що звернути особливу увагу.
4.Бізнес-ігри на командну роботу допоможуть розуміти один одного та зважати на думку інших для подальшої успішної командної роботи розробників. Навчити чути інших, співпрацювати для досягнення спільної мети - мета двох запропонованих бізнес-ігор.
5.Практичний захід "Інтернет речей - це просто: знайомство з Аrduino" на якому учасники, працюючи командами, створять свій перший проект на Аrduino.Veranstaltungsort

Altersgruppe 14 - 24

Schwierigkeitsgrad

Typ Offline-Event

Datum 15.10.2019    14:00 - 16:00
16.10.2019    14:00 - 16:00
17.10.2019    14:00 - 16:00

Adresse Пушкіна 83А
36039 Полтава

Max. Teilnehmerzahl 195 Sie möchten am Event teilnehmen? Dann kontaktieren Sie bitte den unten genannten Ansprechpartner.

Die Teilnahme ist kostenlos.
Meet and Code Award Diversity

Kontakt NGO Cultural Dialogue Website: www.polytechnic.poltava.ua
E-Mail des Ansprechpartners: info@polytechnic.poltava.ua

Auf Social Media teilen