Newsletter

Meet and Code 2020 on lõppenud!

Need olid hämmastavad kaks kuud, täis kodeerimist ja uskumatuid üritusi!

#meetandcode
03.11.2020

Tänu meie 35 partnerriigile õnnestus meil läbi viia 1324 veebiüritust, mis tagasid kõigi osalejate turvalisuse! Sellel korral oli üle 100 sündmuse rohkem kui aastal 2019, me kasvame!

Suur tänu kõigile 679 registreeritud MTÜ-le, kes on sel aastal meiega koostööd teinud ja ennekõike kõigile partneritele, kes selle ellu viisid! On suurepärane, et olete pardal!

See ei oleks võimalik ilma TechSoupi, TechSoup Europe'i, SAP-i, Haus des Stiftens gGmbH ja Saksamaa föderaalse sise-, ehitus- ja kogukonnaasjade ministeeriumi (BMI) toeta, kes meiega sel aastal ühinesid!

Lisaks on meil äärmiselt hea meel, et saime töötada Code Week Europe'iga koos. Üheskoos töötamine, suuremate tulemuste saavutamiseks ja suurema hulga lasteni jõudmiseks, tegi selle aasta nii edukaks. Aitäh!

See on hämmastav järelemõtlemishetk praegusel raskel ajal. Vaatamata arvukatele väljakutsetele andsid kõik, Meet and Code läbiviimise eest vastutavad inimesed, 35 riigis endast parima ja saavutasid suurepäraseid tulemusi. Oleme nii õnnelikud, et oleme suutnud säilitada projekti hariduslikud väärtused, tagades samaaegselt kõrgeima ohutustaseme. Tänu Meet and Code'ile oli tuhandetel lastel ja teismelistel kogu Euroopas võimalus kodust lahkumata avastada kodeerimise, programmeerimise ja robootika põhitõdesid.

Novembris soovime kokku võtta 2020. aasta väljaande ja näidata teile sündmuste tipphetki. Me loeme siiani, mitme lapseni me sel aastal jõudsime ning samuti me ei jõua ära oodata, millal saame juba teile neid numbreid näidata. Püsige lainel, Meet and Code ei kao kuhugi!