Newsletter

Mój fantastyczny EkoPark

Fundacja Wspierania Edukacji i Kultury 'Synergia'

Popis "Wyczaruj" swój własny, bajkowy i fantastyczny świat, w którym znajdzie się bezpieczne miejsce dla zagrożonych gatunków roślin i zwierząt.
W „czarach” pomoże nam program Tinkercad, w którym uczestnicy wydarzenia wykonają trójwymiarowy projekt EkoParku. Podczas warsztatów online uczniowie Szkoły Podstawowej w Łowczowie nauczą się modelowania 3D, a następnie wykorzystując poznane umiejętności zaprojektują wybrane przez siebie, zagrożone wyginięciem rośliny i zwierzęta. W EkoParku spotkać się mogą gatunki z różnych regionów klimatycznych. Również proporcje zaprojektowanych obiektów nie muszą być prawdziwe. Ważne, aby łącząc wiedzę o zagrożonych gatunkach z kreatywnością oraz znajomością modelowania 3D "wyczarować" miejsce pozostające w stanie równowagi biologicznej.
Uczestnicy projektu będą mogli zgłosić swoje prace do konkursu, który zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych – klasy IV-VI oraz VII – VIII.
Najlepsze modele roślin i zwierząt zostaną wydrukowane przy pomocy drukarki 3D a następnie wykorzystane do wykonania makiety parku.


Věková skupina 10 - 14

Obtížnost

Typ On-line akce

Datum 02.10.2020    18:00 - 19:00
09.10.2020    18:00 - 19:00

Max. počet účastníků 20 Chcete se zúčastnit? Kontaktujte naši místní kontaktní osobu.

Účast na akci je zdarma
Meet and Code Award Code for the Planet (Kóduj pro planetu)

Kontakt Fundacja Wspierania Edukacji i Kultury 'Synergia' Webové stránky: www.facebook.com/fundacja.synergiatuchow
E-mailová adresa kontaktní osoby: gs.tuchow@gmail.com

Sdílet na sociálních sítích