Семінар та хакатон-ідей "Використання геоінформаційної системи"

Plast - National Scout Organization of Ukraine

Description Відокремленний підрозділ "Станція Ніккополь" молодіжної організації «Пласт» (національна скаутська організація України) планує провести 18-19.10 захід для молоді "Використання гео-інформаційної системи проекту "Нікополь – Місто Доброчесності".
Відбудеться семінар-лекція про можливості практичного використання геоінформаційної системи для молоді та учнів старших класів м.Нікополя, а також хакатон-ідей для подальшого розвитку системи на тему "Використання гео-інформаційної системи проекту "Нікополь – Місто Доброчесності": впровадження, подальший розвиток та створення нових підсистем".
Учасники зможуть розглянути роботу системи як з боку користувачив, так і та розробників. А під керівництвом менторів обговорять ідеї для створення нових модулів підсистеми, розроблять презентації в яких покажуть принципи як будуть працювати ці модулі.Цей захід допоможе підвищити ефективність діяльності виконавчих органів, а для жителів міста зробити отримання даних легким. Такі нові інструменти дозволять залучити громадян міста до його управління, до подальшого розвитку міста та інформаційної геосистеми.
Ментори:
- проект Kyiv Smart City
- Доступний Івано-Франківськ
- проект Карта дерев
- СофтПроLocation

Age group 14 - 24

Difficulty

Type Offline-Event

Date 18.10.2019    14:00 - 19:00
19.10.2019    11:00 - 18:00

Address пр. Трубниів 25
53200 Нікополь

Max. Participants 25 You want to take part in? Please contact our local contact person.

Participation is free.
Meet and Code Award Community

Contact Plast - National Scout Organization of Ukraine Website: https://www.facebook.com/events/2438822269730835
Mail of contact person: maisterniamista.nik@gmail.com

Share on Social Media