Nyheitsbrev

Code_vid-19 Hackhatone

Stowarzyszenie Kreatywnych Nauczycieli

Skildring Wydarzenie ma ogromną wartość edukacyjną, która łączy tworzenie nowego rozwiązania z nauką praktycznych, zapoznanie z narzędziami do zarządzania projektami, metodologią zarządzania projektami
Celem eventu jest pokazanie młodym ludziom naszej szkoły jak można ze sobą współpracować aby uzyskać zadowalający rezultat, jak uporządkować pracę przy pomocy rozwiązań do organizacji pracy, pobudzenie kreatywności w połączeniu pomocy lokalnej społeczności, tworząc przemyślane narzędzie, które pomogą lokalnej społeczności. Efektem współpracy może być gotowe rozwiązanie lub tylko makieta, która będzie wymagał dalszej współpracy.
Wydarzenie skierowane jest dla wszystkich uczniów ZS6, tych którzy siedzą w IT jak i zarówno dla tych którzy niekoniecznie mają z tym styczność. Umożliwia to tworzenie się grup merytoryczno-praktycznych co kształtuje u młodych ludzi zorganizowaną współpracę którą możemy podziwiać w dużych firmach.
Nasze wydarzenie wyróżnia przede wszystkim zaangażowanie w tworzenie nowych rozwiązań, kreatywne młode osoby z naszej lokalnej szkolnej społeczności, którzy chcą swoją kreatywnością rozwiązać lokalne problemy.


Aldersgruppe 15 - 20

Vanskelegheitsgrad

Type Nettarrangement

Dato 24.10.2020    09:00 - 16:00

Makstal på deltakarar 40 Ønsker du å delta. Ta kontakt med vår lokale person.

Deltaking er gratis.
Meet and Code Award Samfunn

Kontakt Stowarzyszenie Kreatywnych Nauczycieli Nettstad: https://www.facebook.com/StowarzyszenieKreatywnychNauczycieli
Epostadresse til kontaktperson: barbara.halska@zs6sobieski.edu.pl

Del på sosiale medier