Newsletter
Postulez maintenant

Питання та відповіді з Ейлін Фукс з BMI

Ейлін Фукс, керівниця підрозділу Федерального міністерства внутрішніх справ і громадськості та членкиня журі Meet and Code 2021, розповідає про 5 років впливу Meet and Code.

#MeetandCode #DigitalSkills #DigitalImpact
15.02.2022

1.  Що вам подобається в Meet and Code?

Існує прогалина в цифрових знаннях, що впливає на молодь Європи. Щоб вирішити цю проблему, Meet and Code підтримує неприбуткові організації необхідними ресурсами для навчання молоді цифровим навичкам по усьому континенту , а також надає гранти, щоб допомогти у проведенні воркшопів. НУО, які успішно провели креативні воркшопи, що підтримують Цілі сталого розвитку ООН з допомогою програмування, можуть взяти участь у конкурсі Meet and Code Awards, аби отримати шанс виграти один із п’яти грошових призів.
Важливо, щоб кожен зіграв свою роль і був підтриманий у тому, щоб надати нашій молоді змогу вдосконалювати свої цифрові навички; саме це й робить Meet and Code.

2. Цього року Meet and Code виповнюється п’ять років. Розкажіть нам про важливість програми, та як вона пов’язана з цілями BMI?

В BMI одним із наших головних напрямків є просування цифрової громадянської освіти, яка, на нашу думку, є важливою частиною демократії. Наша мета полягає в тому, щоб люди отримали знання та навички, необхідні для формування незалежної думки та прийняття обґрунтованих рішень. Ми також хочемо надати їм змогу замислюватись над власною ситуацією, усвідомлювати та виконувати свої власні обов’язки в суспільстві та відігравати активну роль у соціальних і політичних процесах.

Програма Meet and Code має вирішальне значення для досягнення цих цілей на масовому рівні. Молодих європейців віком від 8 до 24 років заохочують розширювати горизонт знань та навичок, які можуть зробити з них активних членів суспільства з власними незалежними ідеями та думками.

3. Як ви вважаєте, наскільки важливим є надання грантів для заохочення цифрового розвитку молоді?

Надання грантів НУО має вирішальне значення для забезпечення їх необхідними інструментами для проведення воркшопів і розширення аудиторії навчання цифровим навичкам по всій Європі. Це усуває бар’єри, з якими стикається молодь у Європі, коли йдеться про навчання та вдосконалення навичок.


4. Meet and Code поширюється вшир і далечінь, навіть у найменші міста Європи. Як ви думаєте, що це означає для майбутнього цифрових навичок і кодування?

Це очевидно означає, що більше молоді має змогу розширити горизонт свого мислення та скористатися можливостями, доступними завдяки цифровим навичкам і знанню програмування. Так можна виховати та створити покоління неймовірних громадян зі свіжими рішеннями для багатьох соціально-економічних проблем.

5. Чому BMI підтримує такі проєкти як Meet and Code?

BMI хоче збільшити доступ до цифрової грамотності для європейської молоді. Ми хочемо підкреслити важливість програмування та цифрових навичок для кожного в Європі.