Newsletter
Participa ya

Amazon та SAP об'єднують сили задля Meet and Code

Amazon долучається до Meet and Code і стає основним донором, щоб молодь з недостатньо представлених спільнот всієї Європи отримала доступ до кодування та цифрових знань.

#MeetandCode #amazonfutureengineer #SAP4Good #DigitalSkills4All #collectiveimpact
26.04.2023

У сучасному цифровому середовищі, що стрімко розвивається, базові цифрові навички стають чимдалі необхіднішими. Європейська комісія поставила за мету, що до 2030 року 80% громадян ЄС володітимуть такими навичками, а це в свою чергу сприятиме зростанню tech-індустрії та підвищенню рівня зайнятості. Amazon і SAP об'єднали свої зусилля і вплив у спільній ініціативі, щоб молодь з недостатньо представлених спільнот не залишалась осторонь європейського курсу на розвиток цифрових навичок у кожного.

Керівник освітнього напрямку Amazon в Європі Міхаель Фольманн (Michael Vollmann) зазначає: "На жаль, не всі люди в Європі мають ресурси для розвитку своїх цифрових навичок, що призводить до нерівних можливостей серед молоді. Саме тому Amazon прагне розвивати освіту в галузі комп'ютерних наук і зробити її більш доступною".

"Таким чином ми зможемо розширити можливості для молоді, сприяти збільшенню освітньої рівноваги та зменшенню нерівності", - додає він.

Amazon не є новачком у родині Meet and Code, оскільки до сьогодні виступав локальним партнером у деяких країнах, а цьогоріч вирішив піти ва-банк і приєднатися до програми в якості основного донора. Завдяки цьому ініціатива Meet and Code стає найбільшою впливовою колаборацією з цифрової освіти у Європі.
 
Чому Amazon налаштований вивести Meet and Code на нові висоти

Meet and Code пишається співпрацею та об'єднанням зусиль з компаніями, які поділяють спільне бачення і визнають нагальність здобуття молоддю усіх верств суспільства необхідних навичок для майбутнього.

"Ми працюємо з досвідченими партнерами в громадському секторі, щоб сприяти освітній рівності у спільнотах, які недостатньо представлені або недостатньо охоплені послугами, - підкреслює Фольманн. "Ми віримо, що об'єднання сильних партнерів, які поділяють спільне бачення щодо розширення можливостей для всіх молодих європейців в отриманні доступу до освіти в галузі комп'ютерних наук, а також просвітництва щодо кар'єри майбутнього, матиме позитивний вплив на розвиток цифрових навичок у Європі. Таке партнерство має потенціал перетворитися на міцний і широкомасштабний альянс, що збільшуватиме і поглиблюватиме співпрацю, створюючи нові можливості для молоді з соціально незахищених верств населення в галузі кодування та програмування".

Окрім Meet and Code, програма Amazon's Future Engineer має також інші дивовижні ініціативи, які сприяють розвитку молоді, зокрема:

- Класні чати, в яких співробітники Amazon проводять бесіди про кар'єру для шкільних класів, щоб допомогти учням краще зрозуміти tech-індустрію.

- Стипендії та менторство для студентів з малозабезпечених сімей, які вивчають комп'ютерні науки.

- Створення відкритих освітніх ресурсів (ВОР) про цифрові навички і технології, розвиток потенціалу, подальшу освіту та підвищення кваліфікації вчителів.

- Проведення цифрових конкурсів (наприклад, Alexa Young Innovator Challenge), де учнів навчають основам комп'ютерних наук.
 
Історія Meet and Code

Коли SAP, Haus des Stiftens та TechSoup Europe розробляли концепцію Meet and Code, то мали на меті запустити ініціативу, яка б не обмежувалась освітніми потребами дітей, а підтримувала також Цілі сталого розвитку Організації Об'єднаних Націй (ЦСР) заради змін на краще у світі. 

Однією з ЦСР, яку підтримує Meet and Code, є ЦСР 17, в якій йдеться про співпрацю та партнерство між урядами, приватним сектором та громадянським суспільством як життєво важливу складову для досягнення будь-якої сталої мети. Партнерство не лише надає молодим людям інструменти для досягнення успіху, але й відкриває перед ними світ можливостей, до яких в протилежному випадку вони могли і не мати доступу.

Без сумніву, Meet and Code, SAP та Amazon мають спільну мету - зробити комп'ютерні науки та цифрові знання доступними для всіх охочих, незалежно від їхнього походження. Кожна зацікавлена сторона визнає важливість підтримки спільнот, які не отримують належних послуг, а також сприяння молоді у розвитку власної кар'єри в галузі технологій. Завдяки своїм партнерам ініціатива Meet and Code має всі передумови, щоб гарантувати світле та інклюзивне майбутнє для всіх і кожного.