Newsletter

Kodowanie i bieganie

Fundacja Obywatelska w Gniewie

Beschreibung Ciechociński klub sportowy weźmie udział w nie lada eksperymencie: będą się uczyć programowania i podstaw elektroniki podczas zajęć sportowych. To wydarzenie organizowane na zaproszenie mieszkańców, po to by ściągnąć technologię do wypełnionego senioralnym klimatem kurortu. Chcą tego rodzice, chcą tego młodzi. Sprawimy, że będą tego chcieli również starsi mieszkańcy Ciechocinka.
Zorganizujemy pokazowe zajęcia edukacyjne z wykorzystaniem zaawansowanej elektroniki i robotów.
Uczestnikami będą dzieci i młodzież a także dorośli w różnym wieku i reprezentujący różne środowiska.
Zajęcia będą okazją, by sprostać wyzwaniu kodowania oraz doświadczyć aktywności sportowej przy wykorzystaniu zaawansowanej nowoczesnej technologii, uczestniczyć w rywalizacji w wyścigu z przeszkodami po... dobrą zabawę. Będzie to też okazja do spotkania i rozmowy na temat rozwojowego korzystania z technologii.

Do przeprowadzenia warsztatów niezbędny jest zakup 6 zestawów elektroniki. Realizacja podobnych inicjatyw do tej pory odbywała się na pożyczonym z Warszawy sprzęcie.

Ze względów organizacyjnych i zaproszenia ludzi z różnych środowisk nie podajemy konkretnej daty wydarzenia, jedynie przedział czasowy.Veranstaltungsort

Altersgruppe 8 - 24

Schwierigkeitsgrad

Typ Offline-Event

Datum 05.10.2019    09:00 - 19:00
20.10.2019    09:00 - 19:00

Adresse Tężniowa 6
87-720 Ciechocinek

Max. Teilnehmerzahl 20 Sie möchten am Event teilnehmen? Dann kontaktieren Sie bitte den unten genannten Ansprechpartner.

Die Teilnahme ist kostenlos.
Meet and Code Award Community

Kontakt Fundacja Obywatelska w Gniewie Website: https://www.facebook.com/fundacjaobywatelskawgniewie/
E-Mail des Ansprechpartners: wgniewie@gmail.com

Auf Social Media teilen