Newsletter

Mój fantastyczny EkoPark

Fundacja Wspierania Edukacji i Kultury 'Synergia'

Descriere "Wyczaruj" swój własny, bajkowy i fantastyczny świat, w którym znajdzie się bezpieczne miejsce dla zagrożonych gatunków roślin i zwierząt.
W „czarach” pomoże nam program Tinkercad, w którym uczestnicy wydarzenia wykonają trójwymiarowy projekt EkoParku. Podczas warsztatów online uczniowie Szkoły Podstawowej w Łowczowie nauczą się modelowania 3D, a następnie wykorzystując poznane umiejętności zaprojektują wybrane przez siebie, zagrożone wyginięciem rośliny i zwierzęta. W EkoParku spotkać się mogą gatunki z różnych regionów klimatycznych. Również proporcje zaprojektowanych obiektów nie muszą być prawdziwe. Ważne, aby łącząc wiedzę o zagrożonych gatunkach z kreatywnością oraz znajomością modelowania 3D "wyczarować" miejsce pozostające w stanie równowagi biologicznej.
Uczestnicy projektu będą mogli zgłosić swoje prace do konkursu, który zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych – klasy IV-VI oraz VII – VIII.
Najlepsze modele roślin i zwierząt zostaną wydrukowane przy pomocy drukarki 3D a następnie wykorzystane do wykonania makiety parku.


Vârste participanți 10 - 14

Grad dificultate

Format eveniment Eveniment online

Dată 02.10.2020    18:00 - 19:00
09.10.2020    18:00 - 19:00

Numărul maxim de participanți 20 Vrei să participi la eveniment? Ia legătura cu reprezentantul.

Participarea la eveniment este gratuită pentru participanţi.
Competiția Meet and Code Code for the Planet

Contact Fundacja Wspierania Edukacji i Kultury 'Synergia' Website: www.facebook.com/fundacja.synergiatuchow
Mail persoană de contact: gs.tuchow@gmail.com

Share pe rețele de socializare